LAGO Large tijdens de zomervakantie

Extra plezier tijdens de zomervakantie van 1 juli t.e.m. 31 augustus! Ontdek ons extra aanbod de hele zomer lang!
Praktisch
Meerdere momenten mogelijk
LAGO Kortrijk Weide

Zomervakantie

Van 1 juli t.e.m. 31 augustus

Buikschuifbaan, buitenbad en ligweide

Glij de vakantie tegemoet op onze buischuifbaan, geniet van de zon op onze ligweide of verfris in onze zalige buitenbaden. Elke dag van 13u tot 19u.

Wiggle Bridge

Test je behendigheid op onze Wiggle Bridge! Je vindt dit hindernissenparcours in het sportbad, check de precieze openingsuren hier.

VR-slide

De virtual reality glijbaan neemt je mee op avontuur met 3 verschillende thema's. Dagelijks van 11u tot 12u.

Meet & greet Kick

Onze lieve mascotte, Kick, brengt dagelijks een bezoekje aan het subtropisch zwemparadijs en onze LAGO Bistro; Kom jij hem ook een dikke knuffel of high five geven?

Kindje aan tafel eet kidsbox

Denk aan onze voordelige combideals

Geniet van een zorgeloze dag, koop je combideal. Toegang tot het aquacentrum + een menu op het zwemmersterras voor een kleine prijs!

  • -12 jaar: toegang en een kidsbox = 19,00€
  • +12 jaar: toegang en een hamburger = 23,30€