Loop jij ook zo warm voor onze opgietsessies? Dan kan je vanaf nu jouw plaatsje in de sauna op voorhand reserveren. Bij aankomst aan het onthaal ontvang je een bandje waarmee je kan meedoen aan de opgietsessie. De eerste 18 deelnemers ontvangen een bandje voor de opgietsessie van 19u45, de deelnemers daarna ontvangen een bandje voor de opgietsessie van 20u15. Voor de namiddagsessie krijgen alle deelnemers hetzelfde bandje.
Opgelet: omwille van de geldende coronamaatregelen kunnen er max. 18 bezoekers per sessie in de sauna. Reserveer dus zeker je plaats op voorhand online. Volzet = volzet.
Er zijn opgietsessies op maandag, dinsdag en donderdag:
*Max. 1 bandje per persoon. Er zijn geen opgietsessies tijdens schoolvakanties en op feestdagen. De opgietsessies kunnen geannuleerd worden omwille van groepsreservaties.